CLICK HERE FOR THOUSANDS OF FREE BLOGGER TEMPLATES »
BU BLOG EVLİLİK GİBİ KUTSAL BİR YOLA İLK ADIMLARINI ATMAK ÜZERE OLAN ÇİFTLERE BİLGİ VERMEK VE DEĞİŞİK FİKİRLER SUNARAK EVLİLİKLERİNE GİDEN YOLDA ONLARA YARDIMCI OLMAK AMACIYLA KURULMUŞTUR...MUTLULUKLAR...

27 Aralık 2008 Cumartesi

2009 yılı Gelinbaşı modelleri

Son model 2009 yılı Gelinbaşı modelleri sizler için burada..16 Aralık 2008 Salı

2009 yılı Son model damatlıklar

2009 yılında evlenmeyi düşünenler için işte sizlere son model damatlıklar..


13 Aralık 2008 Cumartesi

2009 yılı Gelinlik modelleri

2009 yılında evlenmeyi düşünenler için işte en son model 2009 yılı gelinlikleri..
Düğünlerin Sevilen Dans Şarkıları

İngiltere'de gelin ve damatların düğünlerinde ilk dans için seçtiği klasikleşmiş 10 şarkının listesi yayımlandı.

Performing Right Society adlı müzik sektöründe faaliyet gösteren meslek kuruluşu tarafından yayımlanan listede Lonestar'ın "Amazed" şarkısı birinci sırada. Listeyi oluşturan jüri, piyasaya 1999 yılında çıkan "Amazed"in o yıl listeleri altüst ettiğini ve daha uzun yıllar gelin ve damatların düğünlerinde ilk dans için tercihi olabileceğini belirtti.

Liste, İngiltere'deki düğün "DJ"lerinin üyesi olduğu Uk-Disco.com adlı sitenin yaptığı oylama sonucu oluşturuldu.

Sonuçları değerlendiren Performing Right Society Başkanı Ellis Rich, düğün şarkısının bir çift için en hatırlanmaya değer an olduğunu belirterek, bu an için yapılan seçimin müziğin gücünü vurguladığını ve seçilen şarkılara fazladan anlam kattığını söyledi.

Listedeki şarkılar ve bu şarkıları seslendiren şarkıcı ve topluluklar şöyle:

1- Amazed (Lonestar)
2- Everything I Do (Bryan Adams)
3- Angels (Robbie Willams)
4- You're Beautiful (James Blunt)
5- Don't Want to Miss A Thing (Aerosmith)
6- Still The One (Shania Twain)
7- Truly-Madly-Deeply (Savage Garden)
8- Have I Told You Lately (Van Morrison)
9- From This Moment On (Shania Twain)
10- I Will Always Love You (Whitney Houston)

İlk Dansınız İçin En Güzel Dans Müzikleri

O muhteşem an geldi. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınız bu törende herkesin önüne çıkmaya hazır mısınız?İlk dansınızı hangi müzikle yapmaya karar verdiniz?

Belirlediğiniz dans müziği ortak beğeninize hitap eden, dinlediğinizde ikinizde de etki yaratan bir müzik olmalı. Tüm bakışlar üzerinizde oolsa da siz müziğin,törenin,gelin ve damat olmanın heyecanı ile sadece bu şarkıyı duyarak muhteşem bir dans sunacaksınız.

Düğününüzdeki ilk dansınız için tavsiye edebileceğimiz yabancı ve türkçe dans müzikleri aşağıdadır

Şarkı Adı Sanatçı

Historia De Un Amor Luis Miguel
Can't Help Falling In Love Andrea Bocelli
Eres Todo En mi Ana Gabriel
Abrazame Ana Gabriel
Cuando Pienso En Ti Jose Feliciano
To Love You More Celine Dion
Belle Notre Dame de Paris Soundtrack
You Are My Everything Al Green
Historia D'un Amour Petula Clark
I've Had The Time Of My Life Dirty Dancing
Falling in love Elvis Prestley
Eternal Flame Bangles
My Endless Love Lionel Richie
Autum Leaves Nat King Cole
Righteous Brothers Unchained Melody
My Heart Will Go On Celine dion
Careless Whispers George Michael
My lady D'arbanvile Cat Stevens
Love Story Beethoven
Don' t Let me be Misunderstood Santa Esmeralda
Always Bon Jovi
I don't want to miss a thing Aerosmith
Tears'n Heaven Eric Clapton

İlanı-aşk Kutsi
Seninle Herşeye Varım Kayahan
Bizim Şarkımız Ferhat Göçer
Aşığınım Fedon
Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi Kayahan

Yüzük Ölçüsü

Satın alacağınız yüzüğün ölçüsü, sizin isteğiniz doğrultusunda ayarlanarak teslim edilecektir. Bu nedenle yüzük ölçüsünü doğru olarak seçerek belirtmeniz son derece önemlidir. Unutmayın: Bir insanın her parmağının yüzük ölçüsü diğerinden farklıdır.

Yüzük ölçülerinin belirlenmesinde kullanılan malafa, halka vb. aletlerin yardımı olmadan başvurulan çeşitli kişisel yöntemler, çoğu durumda sağlıklı bir sonuç vermediği için bu tür yöntemleri öneremiyoruz.

Eğer kendiniz için bir yüzük alacaksanız, yüzük ölçünüzü bir kuyumcuya ölçtürebilirsiniz.

Bir sevdiğiniz için alacaksanız, var olan yüzüklerinden birini kuyumcuya götürerek de sağlıklı bir ölçüm yaptırabilirsiniz.

Düğün Davetinin Önemli Noktaları

Davetin şekli

Öncelikle ne tarz bir davet düzenleyeceğinize karar verin. Bütçeniz fazla değilse, nikah kıyıldıktan sonra kokteyl şeklinde bir davet verebilirsiniz.

Çok daha resmi bir düğün yapmak isterseniz, oturma düzenli, masaya servisli bir davet seçersiniz. Masa ve isim planı yapabilirsiniz.

Mönü hazırlama

Davet şeklini saptadıktan sonra, sıra mönüdedir. Mönüyü oluştururken yeni şeyler denemek yerine davetlilerin genel damak tadına uygun çeşitler seçmelisiniz. Mönüyü seçerken isim ve çeşit kalabalığına kanmayın. Ağır yemekler seçmeyin, taze ürünler tercih edin.

Catering hizmetleri

Başarılı ve güzel bir düğün davetinde catering firması çok önemlidir. Doğru mönü, lezzetli yemek, itinalı servis, zamanlama, pastanın çıkışı, programın akışı, hepsi bir bütündür. İsteklerinizi anlatın, tartışın. Böyleyece sıradan bir hizmet almak yerine farklı olmayı seçebilirsiniz.

Planlamayı ay ay yapın

4 ay önce, 3 ay önce gibi bir program çıkarın kendinize. Diyelim 4 ay önce tahmini davetli sayısı, bütçe ve düğün şeklini belirleyin.Düğün şekline bağlı olarak, nikah tarihi ve saatini belirleyin. 3 ay önce yerleşim düzeni ile müzik, ses, ışık, dekor, fotoğraf, video, eğlence gibi diğer unsurların son şekline karar verin. Ay ay program için bu linke tıklayınız.

Düğün Günü
Son gün, herşey bitmiş olmalı. Her detayı düşünüp doğru işler yaptığınızı düşünüyorsanız strese lüzum yok. Törende zinde ve güzel görünmek için bu günü dinlenmek, güzelleşmek ve hazırlanmak için kendinize ayırın. En az yarım saat önce düğün mekanında olun, telaşa kapılmadan son kontrolleri yapın ve konuklarınızı karşılayın.

Düğün Yemeğinin Altın Kuralları

Düğün yemeği, en az düğün kadar düşündürür insanları. Etkileyici bir dekorasyon, şık bir sunum ve misafirlerinize “ne güzel bir düğündü” dedirtecek servis ve yemekler.

Normal bir düğün yemeği hazırlamak , açık büfe hazırlatmaktan daha uygun bir bütçe ile sonuçlanır. Çünkü yemekte ikram edileceklere, sırasına ve çeşitlere siz karar verirsiniz.

Düğün zamanı geliyor, geldi derken binlerce ayrıntı da beraberinde geliyor. Bugünkü yazımız, düğün sofraları hakkında. Söz konusu düğün yemeği olunca ayrıntılar o kadar çoğalır ki. Etkileyici bir dekorasyon, şık bir sunum ve misafirlerinize “ne güzel bir düğündü” dedirtecek servis ve yemekler. Bu arada bir düşüncenin de yanlış olduğunun altını çizmek lazım.

Normal bir düğün yemeği hazırlamak ya da hazırlatmak, açık büfe hazırlatmaktan daha uygun bir bütçe ile sonuçlanır. Çünkü yemekte ikram edileceklere, sırasına, üç veya dört çeşit olacağına siz karar verirsiniz. Oysa açık büfede farklı çeşitlerde birçok ana yemek, ara yemek, salata, tatlı hatta çerez ve hamur işleri de bulunmak zorunda. Peynir çeşitlerini de unutmamak lazım. Anlayacağınız gelen davetliler mükellef ve doyurucu bir büfe bekler. Gerçi açık büfe diye ısrar ediyorsanız, size açık büfe için birkaç önerimiz olacak ki, hem görsel olarak hem de mide olarak doyurucu olsun.

Açık büfe her şeyden önce zengin çeşit demektir. Herkese aynı salata çeşidini sunmak bile açık büfe prensiplerine aykırıdır. Miktarı daha az tutarak farklı seçenekler üzerine yoğunlaşın. Giriş yemeği olarak bir iki börek çeşidi, kiş düşünebilir ve şarküteri gıdalarından çeşitler yapabilirsiniz.

Yanına bir çeşit zeytinyağlı ve soğuk servis edilen balık ve et çeşitlerinden de koydunuz mu, zaten masanız genel hatlarıyla ortaya çıkmış demektir. Ana yemek olarak da misafirlerinizin bir kısmının vejetaryen, yani kırmızı et yemeyen kişiler olabileceğini düşünerek balık veya tavuk olarak hazırlatabilirsiniz. Yok, ben kırmızı etten vazgeçmem derseniz, tavuk veya balığın yanına kırmızı et de hazırlatabilirsiniz. Ağır olmaması için baharatını, reyhanını, kekiğini de unutmamak lazım. Pastadan önce konuklarınıza meyve salatası veya dondurma ikramında bulunmanız da sofrayı genişletecektir.

Açık büfe sofrasına beyaz kolalı örtüler, ortasına mevsim çiçeklerinden geniş bir vazo veya rengârenk buketler yerleştirmeniz sıcak bir görüntü verecektir. Eğer kır düğünü yapıyorsanız ortancalar ve sarmaşık açık büfenize renk katacaktır. Servis tabaklarının arasına küçük mumlar yerleştirip, Tahtakale’den aldığınız renkli taşları serpmeniz şık bir sofra görüntüsü verecektir. Lame veya dore kumaş maşa örtüleri de mekânı alımlı gösteren renklerdir.

Eğer uzun masaların yerine yuvarlak masalar tercihiniz ise, jakarlı bir örtünün üzerine tül örtüsü de ihtişamlı bir düğün için mükemmel bir seçim olacaktır. Ayrıca konukların oturacağı yemek masalarının ortasına birkaç kollu şamdanlar yerleştirebilir, mumların etrafına da çiçekten bilezikler yapabilirsiniz. Sadece şamdan ve etrafına da birörnek küçük cam kâselerin içinde suda yüzen mumlar da yerleştirebilirsiniz. Açık büfenin üzerine de büyük cam vazolar suyla doldurulup, içine yine suda yüzen mumlar koyularak ışık oyunları da yapılabilir.

Mevsim uygunsa gül yaprakları ve servis masasının üzerine yerleştireceğiniz katlı servis tabağının içine hazırlanan üzüm ve peynir çeşitleri zengin görünümü destekleyecektir. Gelelim servise. Yemek servisinizi kontrol eden bir şef ve davetlilerin arasında içecek ikramı yapan garsonlar sofra yükünüzü hafifletecektir. Düğün başlamadan önce yapacağınız küçük bir toplantıyla isteklerinizi ve ricalarınızı belirtin. Hatta bir şefin olması açık büfenize renk katacaktır. Bazı yemeklerin yanına yeşilliğini hazırlayıp, salata soslarınızı bile ikram edebilir. Bu arada balığın pahalı olduğunu düşünenler, soya etli mantar dolması veya kabak carpaccio da sunabilirler. Yemeklerin görüntüsüne gelince; hiçbir zaman yiyecekleri kazanda kaynatır gibi doldurmayın servis tabaklarına. Zarif görüntüden uzaklaşmayın.

Yemeklerin taze görüntüsünü kaybetmemesi için açık büfeyi düğünden 10 dakika önce geniş masalara yerleştirin. Salataların soslarını kesinlikle önceden dökmeyin. Onun yerine salata tabaklarının yanına birkaç adet limonluk, zeytinyağlık, sirkelik ve başka özel bir sos hazırlandıysa onları yerleştirin. Özenli, renkli bir sofra için fazla büyük tabaklar kullanmayın. Mekâna uygun servis tabakların da seçince servisiniz kusursuz olmaya aday olacaktır.

Her servis tabağının kendi servis kaşığı, kepçesi olmalı. Sapına kadar kirlenen servis takımlarının aralıklı olarak temiz bir peçete ile silinmesini şeften veya yardımcısından rica edin ki konukların elleri kirlenmesin. Konukların rahatı için açık büfeyi masalara yakın bir yere yerleştirin. Eğer açık büfe yerine set bir mönü düşünüyorsanız o zaman zengin çeşitli bir soğuk yiyecek tabağı, ana yemek yanında haşlanmış sebze tabağı, salata ve hafif bir tatlı sizi birçok külfetten kurtaracaktır. Yazıda bahsettiğimiz dekorasyon ve örtüler yine aynı şekilde kullanılabilir. Seçim sizin.

Damatlık Aksesuarları

Kol düğmeleri seçimi :Kol düğmelerinin kumaştan degilde metal altın gümüş olmasının kıyafete ayrı bir hava katacagını unutmayın.

Yelek seçimi : Pantolon askısı yerine güzel bir yelek ile kıyafete farklı bir bakış açısı kazandırabilirsiniz. Yelek en sade takıma bile göseriş kazandırır ve ceketin çıkmasıyla bile o gösteriş devam eder .

Boyun aksesuarı seçimi: Kravat, papyon, fular veya bant bunlardan hangisinin kıyafetinize uygun oldugunu tespit edin.Damatlık yaka kenarı cep üstüne, fularınıza uygun mendil, veya gelin buketinden küçük bir çiçekle ayrı bir hava katabilirsiniz.

Kuşak seçimi : Pantolonunuzun üstüne kuşak bağlayacaksanız smokinin veya takım elbisenin görüntüsünü bozmayacak zarif bir model olmasına dikkat ediniz.

Kemer seçimi : Kemerinizi alırken kıyafetin rengine yada damatlığınızı kombine olarak kullanıyorsanız ayakkabınızın rengine göre seçin.

Çorap seçimi : Çorap rengini kıyafet rengine uydurun veya kombine bir damatlıksa pantolonun rengine veya ayakkabının rengi uygun olsun.

Saat Sksesuar Seçimi : Gömleginiz damatlık kol manşetinden çıkmasıyla saatinde kombineli durmasıyla degişik bir görüntü verir.

Orjinal Evlenme Teklifi Önerileri

Dizlerinizin üzerine çökün, gözlerinin içine bakarak teklifinizi yapın.

Kız arkadaşınızla birlikte yaptığınız bir spor varsa, örneğin birlikte dağ tırmanışı yapıyorsanız ya da dalıyorsanız birlikte bu sporu yaptığınız zaman evlenme teklifi etmek için uygun bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Kamerayı açp karşısına geçin ve sanki karşınızdaymış gibi ona olan hislerinizi anlatın. Konuşmanızı evlenme teklifiyle bitirin.

Uçakla birlikte bir yere seyahat ederken şöyle bir anons yapıldığını düşünsenize:‘Paris'e inmek üzereyiz...Bu arada Ceyda, Emre sana evlenme teklif ediyor?’

Kız arkadaşınızın işten eve döndüğü yol üzerinde ki reklam panolarından birine: ‘Ayşin benimle evlenir misin?’ yazdırabilirsiniz.

Bir film izlemeye gittiğinizde film başlamadan önce ekrana kocaman bir yazı ‘Hülya eşim olur musun? İmza: Arif’ yazdırabilirsiniz.

Sevgililer gününde ona çiçek ve çikolata almak yerine ona bir yüzük alarak ‘Benimle evlenir misin?’ diye sorabilirsiniz.

Seks yaparken sevişmenizin en ateşli anında ona evlenme teklifi edebilirsiniz.

Ona doğum gününde çiçek ya da yüzükle evlenme teklif etmeye ne dersiniz?

Kız arkadaşınızın her gün belli bir saatte dinlediği bir radyo programı varsa o programın sunucusuyla daha önceden konuşup teklifi sizin yerinize dile getirmesini isteyebilirsiniz.

Ikinizin anılarını, fotoğraflarını içeren, içerisinde şiirler, hikayeler ve evlenmek istediğinizi ilan eden bir internet sayfası hazırlayabilirsiniz.

Çiçeklerle aşkınızı konuşmadan da anlatabilirsiniz. Evlilik teklifinde bulunacağınız kişiye göndereceğiniz bir buket çiçeğe iliştirilmiş “Benimle evlenir misin?” yzılı bir kartla teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garsondan yüzüğü içine koyduğunuz bir dilim pastayı ya da bir kadeh şarabı isteyin.

Bir öğlen bir demet çiçek ile işyerinde karşısına dikilin ve teklifinizi yapın.

Banyo aynasına buhara teklifinizi yazın.

Üzerinde benimle evlenir misin yazan pasta yaptırın.

Sürekli okuduğu derginin, kitabın, gazetenin içine teklifinizi yazarak koyun.

Kar varsa kardan adam yapıp eline bir tabelaya “benimle evlenir misin?” yazabilirsiniz ya da pencere,kapı önü gibi görebileceği bir yere karın üstüne teklifinizi yazabilirsiniz.

2009 gelini nasıl olacak?

2009’da podyumdaki gelinliklerde ağırlıklı olarak görülen detay tek askı. Straplez tercih edenler klasik çizgideler. İki renkli gelinlikleri podyumlarda görsek de ülkemizde pek tercih edilmeyeceği kesin.

Bu yıl gelinliklerde kısa kuyruk favori... 2009’da duvaklarda ise bolca işleme kullanılacak.


Gelinlikte detaylar:

İnce ve uzun gelinler kat kat volanlı etekler, boydan bütün drapeli ve büstiyerli iki parçalı gelinlik tercih edebilirler.

Orta ve kısa boy gelinler gelinlikte kabarık olmayan hafif kuyruklu evaze etekler, süslemeli motif seçimlerinde küçük ve uzunlamasına dizaynlar seçmeli.

Kilosu olan gelin adaylarının gelinliği kulptan açılımlı parçalı ve evaze etekli olmalı. Kesinlikle belden kabarık gelinlik modellerinden kaçınmalılar. Olabildiğince evaze hatları belli etmeyen hafif dökümlü kumaşlarla hatlar gizlenmeli.

Göğsü dolgun olan gelinler, straplez, açık, dekolte gelinliklerden kaçınmalılar. Süsleme ve aksesuarlarla hafif kruvazelik verilerek göğüsteki belirğin görünüm bölünmeli.

Göğsü küçük olan gelinlerin, gelinlik tercihi; balenli, göğüs cub'ı sütyen kesimli, göğüste hafif drape, göğüste hafif kabarık aksesuarlar ve büstiyerler tercih edilmeli.

Gelinlik aksesuar seçiminde fiziğe göre seçim yapmak gerekmiyor. Kilosu olan da çiçek seçebilir zayıf olan da, yalnız dikkat edilmesi gereken husus gelinimizin karakteri ile aksesuarların bütünleşmesi.

Neşeli sempatik karakterdeki gelin adayı cıvıl cıvıl, uçuk renklerde çiçekler, aksesuarlar, kristaller tercih edilebilir.


Klasik bir fiziği olduğunu düşünen gelinimiz dantel ağırlıklı gelinlik seçebilir.

Modern en son trend gelinliği kendine yakın gören gelin adayları, aksesuar olarak gelinliklerinde ötriş, tüy, kelebek, değişik tasarımda tokalar ve asimetrik süslemeleri kendi tarzlarına uygun kullanabilirler.

Törenin yapılacağı mekanda gelinlik tarzının belirlenmesin de çok önemli.

Havuz başı, kır düğünü, bahçe düğünü gelinleri hafif soft gelinlikler, çiçekler uçuş uçuş etekler volanlar tercih edebilir.

Balo otel düğünlerinde ışıklar ve gece loşluğunu göz önüne alarak daha ışıltılı daha belirgin çizgileri olan işlemeli dantelli gelinlikler düşünülebilir.

Sade çizgileri olan gelinlikler de bu senenin masum çizgileri arasında. Burada dikkat edilecek en önemli husus gelin başı ve aksesuarlarının çok şık ve tamamlayıcı olması.

Çok düz tek parça hafif işlemeli bir gelinlik tercih ettiyseniz şık uzun bir duvak ve işlemesi ayni konseptte baş aksesuarı mutlaka beraber kullanılmalı anı zamanda canlı doğal cıvıl cıvıl gelin el buketi ile masumiyet tamamlanmalı.

Gelin adaylarına en önemli tavsiyemiz; Hangi gelinlik modelini seçerseniz seçin mutlaka ve mutlaka gelinliğinizi sevmelisiniz bu benim gelinliğim, bu benim tarzım demelisiniz.
O zaman en mutlu en kendinden emin en güzel gelin siz olursunuz.

Siemens'de yeni yıla özel fiyatlar

Ankastre ürünlerde sadece Türkiye’de değil, Avrupa ve dünyada da lider olan Siemens, yeni yılda mutfaklarını yepyeni bir mutfakta ziyafetler hazırlamak isteyeceklere sürpriz avantajlar sunuyor. Türkiye'nin en yetkin satış, en geniş servis ağına ve ankastre ürün konusunda en geniş ürün yelpazesine sahip markası olan Siemens’in Ankastre ürünleri yeni yıla hem indirim hem de peşin fiyatına taksit avantajlarıyla giriyor.

Ankastrede Advantage avantajı Siemens, Aralık ayında mutfaklarını yenileyerek yeni yıla yeni tatlarla girmek isteyenler için ankastre ürünlerini peşin fiyatına 9 taksit seçeneği ile sunuyor. Advantage Card sahipleri ise Siemens Ankastre Cihazlarına peşinatsız 12 taksit avantajına sahip oluyorlar.

Herkese ankastre sahibi olma fırsatı Siemens, ankastre ürünlerine sahip olmak isteyen herkese kapılarını açıyor. Siemens Ankastre Cihazlar serisinden, HB 301 E 0 gömme fırın, ER 64051 LT çelik ocak ve LC 40655 çelik davlumbazdan oluşan özel fırsat paketi tüm Siemens bayilerinde yeni yıla özel fiyatlarla tüketicileri bekliyor.

2 Aralık 2008 Salı

Mondi'de fiyatlar aynı...

Mobilya sektöründe yenilenen yüzüyle başarılı bir grafik izleyen Mondi, yılın son büyük indirim kampanyasını başlattı. Mondi, kaçırılmayacak indirimler ile Sunny Kanepeyi 298 YTL’den, Flexy Tek Kişilik Yatağı 99 YTL’den ve Samba Lüx Bazayı ise 199 YTL’den satışa sunuyor.

Kullanışlı ve modern tasarımlarının yanı sıra sürekli yenilediği ürün gamı ile mobilya sektöründe önemli bir yer edinen Mondi, yeni yıl ve bayram için sunduğu büyük indirim kampanyası ile dikkat çekiyor. Mondi, uygun ödeme avantajları ile evlerini yenilemek isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Mobilya sektöründe her bütçeye hitap eden ekonomik çözümleri ile farklılık yaratan Mondi’nin büyük indirim kampanyası 1 Kasım- 31 Aralık 2008 tarihleri arasında iki ay süreyle geçerli olacak. Mondi, kampanya süresince Bonus kart sahiplerine özel, peşin fiyatına vade farksız iki ay ertelemeli 12 taksit avantajı ile de büyük ödeme kolaylığı sağlıyor.

Mondi, yeni yıl ve bayrama özel evlerini yenilemek isteyenler için birbirinden şık modelleri ile Türkiye çapına yayılmış mağazalarında tüketicisini bekliyor...

İstikbal'den yılın son fırsatı

Mobilya sektörünün öncüsü İstikbal, kış sezonuna özel yılın son büyük kampanyasını kaçırılmayacak fiyatlara sunuyor.

Mobilya sektörünün lider markası İstikbal, evlerini yenilemek isteyenler için indirimlerin sunulduğu yılın son fırsat kampanyasını başlattı. Canlı renklerin buluştuğu modern tasarımlı oturma grupları, yatak ve sandık olabilen kanepeler ve emniyetli, sağlam bazalar kaçırılmayacak fiyatlara sunuluyor.

İstikbal, 1 Kasım- 31 Aralık 2008 tarihleri arasında iki ay boyunca sürecek olan kampanyada, Cosmo Deluxe Koltuk Takımı 2.398.80 YTL’ye, Sembol Maxi Takım 1.478.40 YTL’ye ve Active Baza ise 229.80 YTL’ye satışa sunuluyor.

İstikbal sunduğu indirim avantajlarının yanı sıra tüm ürün gruplarında Bonus kart sahiplerine özel, peşin fiyatına vade farksız iki ay ertelemeli 12 taksit imkanı ile büyük ödeme kolaylığı sağlıyor.

Ev dekorasyonunda İstikbal kalitesi ve indirim avantajlarından yararlanmak isteyenler için İstikbal ürünleri Türkiye çapında 1.000’e yakın bayide sizleri bekliyor.

web: www.istikbal.com
Bilgi için: 444 33 44

Marks & Spencer'la hesaplı alışveriş

Bayram'da Marks & Spencer alışverişleri küçük ev aletleri hediyeli... Bayan, erkek, çocuk giyim, kişisel bakım ve ev koleksiyonları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip ünlü İngiliz moda devi Marks & Spencer yoğun talep üzerine ikinci kez başlattığı 'Arçelik'ten Küçük Ev Aletleri' kampanyası ile yine hesaplı alışverişin kapılarını aralıyor ve farkını ortaya koyuyor.

26 Kasım – 14 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek olan kampanyada Worldcard ile yapacağınız alışverişlerinizde Arçelik'ten;

Her 200 YTL alışverişe: Valso, Telsiz Telefon, Tost Makinesi, Fritöz veya Buharlı Pişirici;

400 YTL ve üzeri alışverişe: Mini Telve, Tiryaki veya Ekmek makinesi;

1.000 YTL alışverişe: LCD Televizyon (17 inch)veya DVD Recorder
hediye ediliyor...

Tüm bu fırsatlardan yararlanmak ve bayramda sevdiklerinizi sevindirmek için Marks & Spencer Mağazaları'na uğramanız yeterli.

Unutmayın son gün 14 Aralık...

Google